Telefon
WhatsApp

Faydalı Bilgiler

Ürünlerimiz Belçika’nın ünlü kuvertür markası olan Callebaut Chohcolate kullanılarak el yapımı teknikler ile üretilmekte olup, siparişlerinize göre taze hazırlanıp gönderilmektedir.

Ürünlerimizde kakao yağı kullanılmakta olup katkı maddesi, koruyucu, domuz yağı ve alkol bulunmamaktadır.


ÖNEMLİ BİLGİLER

1.      İstanbul, İzmir, Manisa ve Bursa il merkezlerine saat 12.00’ye ve Ankara ise 14.00’e kadar verilen siparişler  aynı gün Saat 18.00’e kadar ürün kurye ile elden teslim edilmektedir.

Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve Öğretmenler Günü, gibi özel günlerde yapılan teslimatlar da, teslimatlar saat aralığı olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

2.      Teslimat anında alıcı adreste bulunmaz ise veya alıcınız teslimat adresinde, ancak siparişi teslim almaya gelmiyor/gelemiyor ise siparişiniz, komşuya, güvenlik görevlisi, varsa apartman görevlisine veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır. Devlet daireleri, Hastaneler, işyeri teslimatlarında alıcınıza ulaşılamadığı takdirde, teslimatınız alıcınız belirtilerek, iş arkadaşı, resepsiyon, muhaberat ya da güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Alıcı tarafından ürün kabul etmez ise, gönderici haberdar edilir.

3.      Aynı gün teslim dışında kalan tüm Türkiye’ye ise 16.30 kadar verilen siparişler o gün Yurtiçi kargoya verilir. İllere göre 1 ila 3 gün arasında teslimatı yapılmaktadır

4.      Elden Teslim ve Kargo Ücret alınmamaktadır.

5.      Ödemeyi Kredi Kartı, veya Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz, kredi kartı kullanımlarınız SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır

6.      Siparişleriniz sıcak hava koşullarından etkilenmemek için koli içinde ayrıca ısı yalıtım malzeme ile sarılıp gönderilmektedir.

7.      Çikolatalı ürünlerimizin raf ömür yani dayanma süresi uygun saklama koşullarında 6 aydır.

8.      Çikolata ürünlerimizi aldıktan sonra serin ve kuru yerde +18, +22 derecede muhafaza ediniz Güneş ışığı ile doğrudan temastan kaçınınız. Buzdolabına koymayınız.

9.      Ürünlerimizde Kakao kuru maddesi sütlü çikolatalarda %35, bitter çikolatalarda ise % 60.dır.

10.   Ürünlerimiz Belçika’nın ünlü kuvertür markası olan Callebaut Chohcolate kullanılarak el yapımı teknikler ile üretilmektedir.

11.    Size gönderilen ürünler siparişlerinize göre taze hazırlanıp gönderilmektedir.

12.   Ürünlerimizde katkı maddesi, koruyucu, domuz yağı ve alkol bulunmamaktadır.

13.   Allerjen Uyarısı: Eser miktarda süt ürünü (laktoz),fındık, antep fıstık, badem, ceviz içerebilir.

14.   Web sitemizde üye kaydı olmadan da siparişinizi verebilirsiniz. Üyelik zorunlu değildir. Fakat daha rahat sipariş takibi yapabilmeniz için  üye olarak sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

15.    Hediye gönderilmelerde Fatura adresine kendi bilgilerinizi, Kargo adresine ise hediye göndermek istediğiniz kişinin bilgileriniz yazdığınız takdirde; fatura kesiliyor ve bizde kalıyor.
Hediyeniz ise irsaliye ile gönderilmektedir. Faturayı ayrıca E-Fatura olarak email hesabınıza gönderebiliriz. Ayrıca sipariş aşamalarında kargo seçeneği bölümünde "siparişle ilgili bir notunuz varsa yazın" kısmına hediye notunuz varsa yazabilirsiniz.

16.   İleri zamanlı gönderimlerde; göndermek istediğiniz tarihi kargo seçenekleri kısmında
"siparişle ilgili bir notunuz varsa yazın" kısmına yazabilir veya müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.

17.   Firmamız her zaman en kaliteli ürünleri üretip doğru hizmetle siz değerli tüketicilerimize ulaştırmak hedefimizdir.

Firmamız ile ilgili her türlü şikayetlerinizi bize bildirmeniz bize katkı sağlayacaktır.
Şikayetlerinizi kurumsal@ferlife.com.tr adresine veya telefon ile bildirebilirsiniz.